HAKKIMIZDA

İstanbul Antalya karayolu ulaşım

Sağlanan bu hizmet, yol güzergahı boyunca indirme bindirme otogara farklı şehirlere vs girmeden kapalı kapı grup turizm transfer taşımacılığı sisteminde yapılmaktadır.

Aynı tarihlerde Antalya bölgesine tatile giden veya gelen kişilerin aynı araçta yolculuk etmesidir. Diğer karayolu ulaşım araçlarına göre zaman ve fiyat avantajı sağlamaktadır .

1) Antalya bölgesinde otel pansiyon kamp vs alanı gibi tesislerin kapısında iner ,kapısında aracımıza binersiniz.

2) Koltuk kapasitesi düşük, orta boy turizm tipi ulaştırma bakanlığı ve sayahat acentalar birliğine bağlı yetki belgeli araçlar ile hizmet verilir .Bazı hotel ve tesislerin yolu veya girişi dar olduğundan ulaşımı kolay sağlamak adına manevra kabiliyeti daha yüksek orta boy turizm tipi araç ile yolculuğunuz tamamlanır.

3) Araç içersinde wifi ikram gibi hizmetlerin haricinde seçkin tesisler de mola ve alışveriş imkanı sağlanır .Böylelikle özel aracınızla gidiyormuş tadında yorulmadan konforlu yolculuk edersiniz.

4) Bagajlarınız size yük olmaktan çıkar, indi bindi aktarma yapmanıza ve adres sormanıza gerek kalmaz.

5) Tüm bu ayrıcalıktan faydalanmak için rezervasyon veya satın alma işleminizi tamamladıktan sonra 24 saat hizmet veren 0242 255 55 07 çağrı merkezimizi arayarak Antalya da bineceğiniz yada ineceğiniz tesisin ismini belirtmeniz yeterli olacaktır keyifli yolculuklar.

Ulaştırma bakanlığı kanun gereği bilet yerine turizm acentesi tarafından fatura düzenlenir.